The Best!!
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
The Best!!

Welcome To The Best!!!!!!!
 
אינדקסאינדקס  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

 

 תקנון פורום the bast

Go down 
מחברהודעה
VANS
משתמש כבוד
משתמש כבוד
VANS


מספר הודעות : 112
Registration date : 17.08.07

תקנון פורום the bast Empty
הודעהנושא: תקנון פורום the bast   תקנון פורום the bast Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 8:52 pm

תקנון פורום the bast

בעת שימוש בשירותי הפורומים, אני מצהיר כי אני מסכים לתקנון פורום אטרף! המובא בזאת:

1. השימוש בפורומים בכל דרך שהיא בשפה המובאת באופי גס, מעליב, מאיים, בוטה, מטריד, מבזה, מסית, מתגרה, וכיו"ב, ו/או שימוש בה לצורך העלבה, פגיעה, הסתה והטרדה כלפי משתמשי הפורום בפרט, וכלפי כל אדם באשר הוא ככלל, הינם אסורים בהחלט.

2. אסור כל שימוש או פרסום בלתי חוקי (לרבות פרסום המפר צו איסור פרסום) או בלתי מוסרי, או העשוי לפגוע בתקנת הציבור או ברגשותיו, או העשוי להזיק או לפגוע בצורה כלשהי בציבור או בפרט כלשהו, בפרטיותו, בשמו הטוב או במורת רוחו.

3. פרסום של פרסומת מסחרית מכל סוג שהוא בין אם בדרך ידיעה, מודעה, תמונה, סרטון, או בכל דרך אחרת אסורים בהחלט, אלא למי שקיבל לשם כך היתר מפורש, מראש, ובכתב מבעלי הפורום.

4. פרסום או שימוש בקובץ העשוי לפגוע, להזיק, להסתיר, לשנות או להעביר קבצי מידע, או כל קובץ אחר שברשות המשתמש ללא ידיעתו וללא הסכמתו, אסורים בהחלט. כמו-כן פרסום שכזה הינו עבירה פלילית. העלאתו במזיד של וירוס לפורומים תגרור סילוק מיידי ולצמיתות של המשתמש ושל כתובת האיי.פי שלו מפורום thebast

5. מערכת thebast אינה אחראית ולא תישא בכל אחריות למסרים, ידיעות, פרסומים מכל מין וסוג שהוא, אופי הדיונים בפורומים ותוכנם, כולם או מקצתם, והאחריות בעניין זה תחול על המשתמש מפרסם המידע או ההודעה, ועליו בלבד. המערכת לא תישא באחריות כלשהי לנזק, תקלה, אובדן וכיו"ב, אשר ייגרמו, אם ייגרמו, כתוצאה מפרסום כלשהו בפורומים או במידע שבהם, ובכלל זה שימוש. האחריות על השימוש במידע הנמסר בפורומים ותוצאותיו יחולו על המשתמש בלבד. מאידך, המידע שהנך מפרסם בפורום, לרבות מדיה אלקטרונית על שלל סוגיה ויצירות מקור מותרים לקריאה ולצפייה לכלל משתמשי הפורום, ללא יוצא מן הכלל ו/או יוצא דופן. כמו-כן, זכויות היוצרים והקניין הרוחני יהיו שייכים לבעלי פורום אטרף! והם יוכלו להשתמש בו בכל דרך שימצאו לנכון, לרבות פרסומו בכל בכל מקום ובמה, ללא סייג.

6. צוות ניהול פורום thebast רשאי, אך אינו מחוייב, להשעות או לסלק כל משתמש אשר בראות עיניו יפר הוראות אלה או יפעל בניגוד לחוקי הפורום בדרך זו או אחרת. צוות ניהול פורום אטרף! רשאי למחוק ו/או לשנות כל מידע שאינו עומד בתנאי תקנון זה, על-פי שיקול דעתו הבלעדי. כמו-כן בכל מקרה שבו יידרש צוות ניהול פורום אטרף! על-ידי רשות מוסמכת, לרבות משטרת ישראל, הפועלת מכוח סמכות חוקית, למסור עדות ו/או מידע המצוי ברשותה ובכללן כתובות IP, בהנחה שזה מצוי בידה - יפעל צוות ניהול פורום thebast על-פי החוק וימסור את המידע הנדרש כחוק.

7. צוות ניהול פורום thebast אינו אחראית לכל שיבוש, תקלה, הפסקה, אי נוחות וכד' שייגרמו, אם ייגרמו, במהלך השימוש באתר או כתוצאה ישירה או עקיפה ממנו. כמו-כן, השירותים הניתנים באתר ניתנים לשימוש כמות שהם. לא תהיה טענה, תביעה או דרישה כלפי בעלי האתר בגין אופיים של השירותים שמציע האתר, באם הם מוגבלים, מותאמים לצרכיך או התגובות שיעוררו פרסום פרטים או מידע מטעמך באתר.

8. צוות הנהלת פורום the bast לעולם לא ידרוש ממשתמש לחשוף שום פרט אישי על חייו מלבד הפרטים הנחוצים לצורך רישומו במערכת והניהול השוטף. אטרף! לעולם לא תדרוש שום מספר טלפון ו/או מספר מזהה, לרבות מספר ת.ז/ מספר רשיון/מספר טלפון בבית או טלפון נייד/כתובת וכיו"ב. כמו-כן לעולם לא יידרש המשתמש למסור פרטים על חשבון הבנק או כרטיסי אשראי. אנו ממליצים למשתמשים שלא לחשוף כל מידע, קובץ או פרט מזהה כלשהו, כגון כתובות או מספרי טלפון, כדי למנוע הטרדות מצד משתמשים אחרים. כאמור, צוות הנהלת פורום אטרף! לא יהיה אחראי לשום נזק, מטרד, השחתה, תביעה וכיו"ב, שייגרמו בשל חשיפת מידע שכזה.צותת הנהלת פורום אטרף! שומר לעצמו את הזכות למחוק כל הודעה הכוללת פרטים אלה, וזאת על-פי שיקול דעתו הבלעדי.

9. משתמש שיקבל דרגה ניהולית כלשהי באתר (מנהל, מפקח, מנהל ראשי, מנהל אתר, בעלים וכיו"ב, לרבות צוותים התנדבותיים כגון קבוצת מתרגמים, מקודדים, מעלים, יוצרים וכו') מודע לכך שהוא פועל מהתנדבות בלבד ועוזר לקהילה מתוך רצונו החופשי, וללא תמורה או רצון כלשהו לתמורה כלשהי, כספית, רוחנית או חומרית, בהווה ו/או בעתיד.

10. צוות הנההלת פורום thebast מוסמך לשנות תקנון זה בכל עת ומבלי שיהיה צריך להודיע על דבר השינוי. כל שינוי בתקנון יחייב את המשתמשים החל ממועד פרסומו באתר.

11. סמכות השיפוט הבלעדית בכל תובענה הנוגעת ו/או הנובעת לאתר ו/או משימוש בו נתונה לבית המשפט המוסמך במחוז תל-אביב בלבד!
חזרה למעלה Go down
 
תקנון פורום the bast
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
The Best!! :: פנאי ותחביבים :: קישקושים-
קפוץ אל: